Spoločnosť Saal Digital ponúka pre fotografov skvelú možnosť vyskúšať za recenziu ich kvalitné produkty. V minulosti som takto otestoval fotozošit a fotoobraz, ktoré svojou kvalitou spracovania prevýšili moje očakávania. Do tretice som sa rozhodol odskúšať ďalší produkt z ponuky Saal Digital a konkrétne fotoknihu.

Túto fotoknihu som pripravil ako darček pre moju úžasnú priateľku a zaplnil ju spoločnými fotkami z rôznych výletov a spoločných chvíľ ktoré sme spolu prežili. Vybral som formát 15×21 a v programe SaalDesigner pohodlne navrhol celú fotoknihu, odoslal objednávku a netrpezlivo čakal na zásielku z Nemecka.

Spomienky ožívajú na fotkách

Fotokniha promptne dorazila na tretí pracovný deň od objednania a po vybalení a prvotnom prezretí som ostal v úžase nad celkovým spracovaním a kvalitou tejto fotoknihy. Fotografie sú vytlačené na hrubom foto papieri a sú také živé, že som mal pocit akoby som okamihy na fotografiách znovu prežíval. Fotokniha sa páčila všetkým, ktorým som ju ukázal a veľmi potešila aj moju priateľku.

Tento produkt môžem odporučiť všetkým, ktorí chcú najlepšiu kvalitu tlače a materiálov aká je momentálne dostupná pre širokú verejnosť. Skúsenosti s firmou Saal Digital mi potvrdili, že Saal Digital ponúka jedny z najlepších foto produktov na trhu. Nakoniec by som chcel poďakovať za túto príležitosť a už teraz sa teším na dalšiu spoluprácu.